• info@kosarguvenlik.com
  • (0366) 212 33 77

Hakkımızda

KOŞAR ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM KURUMU olarak  Temel ve Yenileme, Silahlı ve Silahsız olmak üzere, eğitimde milli birlik ve beraberliğimizi esas alarak, kanunda belirtilen ders konularını kursiyerlerimizin ortama uyum sağlayacakları, karşılaştıkları güçlüklerde; ne şekilde hareket edeceklerini, neler yapabileceklerini anlatmak suretiyle eğitimlerine devam etmektedir.

Kurumumuz kadrosu kanunda belirtilen şartlara uygun alanında uzman, seçkin, deneyimli, halen çalışan ve emekli Emniyet Müdürü,Emniyet Amiri, Uzman itfaiyeci, Sağlıkçı, Öğretmenler den oluşmaktadır. Güvenliğin gerektirdiği her türlü profesyonel eğitimi, teknik altyapı, uzman kadro ve çağdaş anlayışla birleştiren KOŞAR ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM KURUMU, hizmet verdiği kişi ve kurumlara daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatma hedefindedir.

Misyonumuz;
Özel güvenlik sektöründe kaliteli,güvenilir ve başarı odaklı bir eğitim kurumu olmak.Her zaman gelişmekte olan özel güvenlik sektöründe kursiyerlerimize iyi bir eğitim sonucu meslek kazandırmak.Sınav sonucu başarılı olan kursiyerlerimize kimliklerini aldıktan sonra iş hayatında onurlu, dürüst, davranış kurallarına uyan ve başarılı özel güvenlik elemanları yetiştirmektir.

Biz her zaman ve her yerde göreve hazırız.

HEMEN ÖN BAŞVURU YAPMAK İÇİN ARAYIN.. 
0 366 212 33 77
0 507 153 05 51

Özel Güvenlik Görevlisi mi Olmak İstiyorsunuz?.

Uzman ve tecrübeli eğitmen kadrosu, Tüm derslerle ilgili eğitim materyelleri,Yetişkin eğitimine uygun ferah sınıflar, Uygun fiyat politikası ve Avrupa standartlarında atış poligonu ile sizlerleyiz.

Back To Top